داوران بخش عکس ششمین دوره جایزه فرشته مشخص شدند

شادی قدیریان، آرش خاموشی و رعنا جوادی؛ اعضای هیات داوران جایزه فرشته

دسته : دوره شیشم

شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹

داوران بخش عکس ششمین دوره جایزه فرشته مشخص شدند.


به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل جایزه فرشته، شادی قدیریان، آرش خاموشی و رعنا جوادی به عنوان اعضای هیات داوران بخش عکس این دوره جایزه فرشته انتخاب شدند.

گفتنی است علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره تا 15 تیرماه مهلت دارند به وب‌سایت جایزه فرشته به نشانی:    http://jayezefereshte.ir   مراجعه کرده و فرم ثبت نام آنلاین را پر کرده و آثار خود در سایت بارگذاری کنند.

 برای شرکت در بخش داستان کوتاه باید آثار درفرمت doc یا docxو حداکثر تعداد کلمات ۳۵۰۰ کلمه به دبیرخانه ارسال شود. همچنین داستانِ ارسالیِ شرکت‌کنندگان در این رقابت نباید پیش از این در هیچ مسابقه‌ای شرکت کرده باشد.

در بخش عکس نیز، عکس‌ها باید با ابعاد ۳۰۰ DPI و فرمت آن jpg بوده و هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر ۳ عکس به دبیرخانه ارسال کند. در این بخش عکس‌های ارسالی اگر در مسابقه یا جایزه دیگری حائز رتبه یا مقام شده‌باشند نیز می‌توانند در مسابقه شرکت کنند.

لازم به یادآوری است ارسال آثار به دبیرخانه جایزه فرشته به منزله واگذاری حقوق این آثار به شهرکتاب فرشته است.

جایزه منتخب هیات داوران برای نفر اول در بخش عکس و داستان، تندیس «جایزه فرشته»، لوح تقدیر، بن خرید شهرکتاب و جایزه نقدی 3 میلیون تومانی است. علاوه بر این۱۰ نفر برگزیده هیات داوران، لوح تقدیر به همراه بن خرید شهرکتاب دریافت می‌کنند.

 هیچ نظری ثبت نشده است

اضافه کردن نظر